• Ended games
    • View full calendar
    • 05/09
      Tolpar (Ufa, Russia)
      5 : 1
      Belye Medvedi (Chelyabinsk, Russia)
      !
    • 08/09
      Avto (Ekaterinburg, Russia)
      3 : 0
      Belye Medvedi (Chelyabinsk, Russia)
      !
    • 09/09
      Avto (Ekaterinburg, Russia)
      2 : 1
      Belye Medvedi (Chelyabinsk, Russia)
      Б
      !
    • 16/09
      Stalnye Lisy (Magnitogorsk, Russia)
      5 : 6
      Belye Medvedi (Chelyabinsk, Russia)
      OT
      !
    • 17/09
      Stalnye Lisy (Magnitogorsk, Russia)
      2 : 1
      Belye Medvedi (Chelyabinsk, Russia)
      OT
      !
  • Upcoming games
    • Team GP/G P
      1 HC Riga 7 12
      2 JHC Dynamo SPb 8 12
      3 Krasnaya Armiya 8 12
      4 SKA-1946 6 12
      5 HC Kapitan 8 10
      6 Loko 6 9
      7 Almaz 6 9
      8 Russkie Vityazi 8 8
      9 Krylya Sovetov 7 8
      10 JHC Atlant 8 7
      11 SKA-Varyagi 8 7
      12 Taifun 8 6
      13 Sakhalinskie Akuly 8 6
      14 JHC Spartak 4 5
      15 Amurskie Tigry 7 4
      16 JHC Dynamo Msk 6 4
      17 ORG Junior 7 0
      1 Sibirskie Snaipery 8 14
      2 Avto 8 14
      3 Omskie Yastreby 6 12
      4 Tolpar 8 11
      5 Ladya 8 10
      6 Altai 8 10
      7 Sputnik 8 9
      8 Sarmaty 8 9
      9 Irbis 4 8
      10 Reaktor 8 8
      11 Stalnye Lisy 6 7
      12 Mamonty Ugry 8 6
      13 Kuznetskie Medvedi 8 6
      14 Belye Medvedi 6 6
      15 Snezhnye Barsy 8 3
      16 Chaika 4 2
      17 Tyumensky Legion 6 0
      1 Sibirskie Snaipery 8 14
      2 Avto 8 14
      3 Omskie Yastreby 6 12
      4 HC Riga 7 12
      5 JHC Dynamo SPb 8 12
      6 Krasnaya Armiya 8 12
      7 SKA-1946 6 12
      8 Tolpar 8 11
      9 HC Kapitan 8 10
      10 Ladya 8 10
      11 Altai 8 10
      12 Loko 6 9
      13 Sputnik 8 9
      14 Almaz 6 9
      15 Sarmaty 8 9
      16 Russkie Vityazi 8 8
      17 Irbis 4 8
      18 Reaktor 8 8
      19 Krylya Sovetov 7 8
      20 JHC Atlant 8 7
      21 SKA-Varyagi 8 7
      22 Stalnye Lisy 6 7
      23 Mamonty Ugry 8 6
      24 Taifun 8 6
      25 Sakhalinskie Akuly 8 6
      26 Kuznetskie Medvedi 8 6
      27 Belye Medvedi 6 6
      28 JHC Spartak 4 5
      29 Amurskie Tigry 7 4
      30 JHC Dynamo Msk 6 4
      31 Snezhnye Barsy 8 3
      32 Chaika 4 2
      33 Tyumensky Legion 6 0
      34 ORG Junior 7 0
  • 20/09
    Results of the day
    SKA-Varyagi 1 : 4 Almaz
    ORG Junior 1 : 4 Amurskie Tigry
    JHC Dynamo Msk 1 SO 0 JHC Atlant
    JHC Dynamo SPb 2 OT 3 Loko
    HC Riga 5 OT 4 Krylya Sovetov
    Krasnaya Armiya 2 SO 3 SKA-1946
    Tyumensky Legion 1 : 3 Sputnik
    Snezhnye Barsy 1 : 5 Tolpar
    Altai 4 OT 3 Avto
    Omskie Yastreby 4 : 0 Reaktor