• Ended games
  • Upcoming games
    • 22/01
      Avtomobilist (Yekaterinburg, Russia)
      vs
      Traktor (Chelyabinsk, Russia)
      19:00
      КРК «Уралец»
    • 24/01
      Metallurg Mg (Magnitogorsk, Russia)
      vs
      Traktor (Chelyabinsk, Russia)
      19:00
      УКРК «Арена Металлург»
    • 26/01
      Ak Bars (Kazan, Russia)
      vs
      Traktor (Chelyabinsk, Russia)
      19:00
      ЛДС «Татнефть Арена»
    • 30/01
      Traktor (Chelyabinsk, Russia)
      vs
      Vityaz (Moscow Region, Russia)
      19:00
      ЛА «Трактор»
      имени Валерия Белоусова
    • 02/02
      Traktor (Chelyabinsk, Russia)
      vs
      Metallurg Mg (Magnitogorsk, Russia)
      17:00
      ЛА «Трактор»
      имени Валерия Белоусова
    • Team GP/G P
      1 CSKA 50 86
      2 SKA 49 81
      3 Lokomotiv 51 69
      4 Jokerit 49 68
      5 HC Dynamo M 51 58
      6 Spartak 51 57
      7 Vityaz 50 54
      8 HC Sochi 51 53
      9 Dinamo R 50 48
      10 Severstal 50 38
      11 Dinamo Mn 49 33
      12 Slovan 51 27
      1 Avtomobilist 51 79
      2 Avangard 53 71
      3 Ak Bars 51 70
      4 Metallurg Mg 50 70
      5 Barys 49 69
      6 Salavat Yulaev 52 62
      7 Torpedo 50 53
      8 Traktor 50 51
      9 Kunlun RS 50 43
      10 Sibir 50 42
      11 Neftekhimik 51 40
      12 Amur 49 33
      13 Admiral 48 31
      1 CSKA 50 86
      2 SKA 49 81
      3 Avtomobilist 51 79
      4 Avangard 53 71
      5 Ak Bars 51 70
      6 Metallurg Mg 50 70
      7 Lokomotiv 51 69
      8 Barys 49 69
      9 Jokerit 49 68
      10 Salavat Yulaev 52 62
      11 HC Dynamo M 51 58
      12 Spartak 51 57
      13 Vityaz 50 54
      14 Torpedo 50 53
      15 HC Sochi 51 53
      16 Traktor 50 51
      17 Dinamo R 50 48
      18 Kunlun RS 50 43
      19 Sibir 50 42
      20 Neftekhimik 51 40
      21 Severstal 50 38
      22 Dinamo Mn 49 33
      23 Amur 49 33
      24 Admiral 48 31
      25 Slovan 51 27
  • 17/01
    Results of the day
    Dinamo R 0 : 2 Metallurg Mg
    Avangard 2 : 4 HC Sochi
    SKA 3 : 1 HC Dynamo M
    CSKA 3 : 0 Avtomobilist
    Neftekhimik 1 : 2 Vityaz
    Traktor 3 : 2 Torpedo
    Barys 1 OT 0 Salavat Yulaev
    Sibir 4 OT 3 Spartak
    Kunlun RS 1 : 5 Lokomotiv
    Amur 4 SO 5 Jokerit
    Admiral 2 : 4 Severstal