Standings

Goaltenders

GP
games played,
W
wins,
L
losses,
SOG
SO games,
SA
shots against,
GA
goals against,
SV
saves,
%SV
saves percentage,
GAA
goals against average,
A
assists,
SO
Shutouts,
PIM
penalty minutes,
TOI
time on ice,
%TOI
TOI percentage
# Player GP W L SOG SA GA SV %SV GAA A SO PIM TOI %TOI      
1 Gorbunov Ilya 5 3 2 231 10 221 95.7 2.00 0 1 300:00 100.0      
0 Solomatin Boris 0 - - 0 - -      
0 Buteyets Vyacheslav 0 - - 0 - -      
73 Selivyorstov Viktor 0 - - 0 - -      

Defensemen

GP
games played,
G
goals,
A
assists,
P
points,
+/-
plus/minus,
PIM
penalty minutes,
PP
Power play goals,
SH
Shorthanded goals,
GW
Game winning goals,
SO GW
Game winning shootout goals,
S
Shots,
%S
Shooting Percentage,
FO
Faceoffs won,
%FO
Faceoff win percentage,
TOI/G
Time on ice per game,
Sft/G
Average shifts per game,
S/G
Average shots per game
# Player GP G A P +/- PIM PP SH GW SO GW S %S FO %FO TOI/G Sft/G S/G
2 Zhilyakov Bogdan 5 0 0 5 8 4 0.0 - 19:22 24.4 0.8
6 Yasinsky Pyotr 5 0 1 1 4 2 4 0.0 - 21:20 23.8 0.8
0 Safronov Nikolai 0 0 0 - - - - -
0 Kapustin Alexei 0 0 0 - - - - -
0 Balalayev Semyon 0 0 0 - - - - -
43 Myslyayev Stepan 1 0 0 -1 - - 2:43 7.0 -
0 Myakishev Dmitry 0 0 0 - - - - -
53 Vdovin Yegor 5 0 0 2 4 0.0 - 17:03 25.0 0.8
56 Gatiyatulin Ilya 2 0 0 1 - - 11:46 16.0 -
0 Drugalya Sergei 0 0 0 - - - - -
67 Kirpichnikov Alexander 5 0 1 1 4 4 3 0.0 - 17:52 23.6 0.6
76 Zarubin Artyom 3 0 0 -3 - - 8:49 12.3 -
80 Chupin Dmitry 5 0 0 2 4 0.0 - 11:56 17.6 0.8
86 Neroyev Denis 5 0 0 -1 3 0.0 - 16:25 24.0 0.6

Forwards

GP
games played,
G
goals,
A
assists,
P
points,
+/-
plus/minus,
PIM
penalty minutes,
PP
Power play goals,
SH
Shorthanded goals,
GW
Game winning goals,
SO GW
Game winning shootout goals,
S
Shots,
%S
Shooting Percentage,
FO
Faceoffs won,
%FO
Faceoff win percentage,
TOI/G
Time on ice per game,
Sft/G
Average shifts per game,
S/G
Average shots per game
# Player GP G A P +/- PIM PP SH GW SO GW S %S FO %FO TOI/G Sft/G S/G
3 Shiryayev Ivan 5 0 1 1 2 9 0.0 7 28.6 19:53 25.6 1.8
23 Zinovyev Danil 5 0 0 3 15 0.0 4 50.0 15:16 20.4 3.0
0 Lukin Konstantin 0 0 0 - - - - -
34 Zaitsev Gleb 2 0 0 1 0.0 - 9:05 13.0 0.5
44 Shvaryov Artyom 5 1 1 2 1 1 1 6 16.7 64 40.6 15:36 21.4 1.2
45 Goryunov-Rolgizer Mikhail 5 0 0 -1 5 0.0 9 11.1 8:50 13.4 1.0
48 Yakovlev Alexander Y. 5 1 1 2 2 13 7.7 1 0.0 20:06 23.6 2.6
49 Shabanov Maxim V. 5 1 3 4 4 15 6.7 34 47.1 18:44 20.4 3.0
0 Yermokhin Vladislav 0 0 0 - - - - -
0 Arzhanov Dmitry 0 0 0 - - - - -
0 Filchakov Rodion 0 0 0 - - - - -
58 Stepanov Yegor 5 3 0 3 3 4 1 17 17.6 5 40.0 19:38 21.0 3.4
0 Yarulin Tigran 0 0 0 - - - - -
64 Kadyshev Kirill 2 0 0 4 - - 4:50 8.5 -
65 Mansurov Demid 5 1 2 3 1 4 11 9.1 104 52.9 16:59 24.6 2.2
70 Aksyonov Arkady 5 5 0 5 4 1 22 22.7 3 33.3 16:13 21.0 4.4
72 Sapozhnikov Valery 3 0 0 -1 1 0.0 17 23.5 6:53 9.3 0.3
74 Abramov Alexander 5 0 1 1 1 4 9 0.0 66 43.9 13:44 19.6 1.8
0 Styozhkin Ivan 0 0 0 - - - - -
0 Udot Artyom 0 0 0 - - - - -
99 Yakutsenya Zhan 4 0 0 -1 2 4 0.0 - 6:13 9.2 1.0
  • All games
  • Belye Medvedi
Home team: Away team:
Date and time Home Guest Result
09.03.2020 12:00 Omskie Yastreby Omsk Mamonty Ugry Khanty-Mansiysk 2:1
09.03.2020 13:00 Tolpar Ufa Stalnye Lisy Magnitogorsk 1:3
09.03.2020 14:00 Avto Ekaterinburg Belye Medvedi Chelyabinsk 4:2 Loss
09.03.2020 15:00 Irbis Kazan Sibirskie Snaipery Novosobirsk Region 4:0
10.03.2020 14:00 Avto Ekaterinburg Belye Medvedi Chelyabinsk 1:2 Win
10.03.2020 17:00 Tolpar Ufa Stalnye Lisy Magnitogorsk 3:2 Б
10.03.2020 18:00 Omskie Yastreby Omsk Mamonty Ugry Khanty-Mansiysk 1:2
10.03.2020 19:00 Krasnaya Armiya Moscow JHC Dynamo Msk Moscow 3:1
10.03.2020 19:00 Irbis Kazan Sibirskie Snaipery Novosobirsk Region 3:2 Б
10.03.2020 20:00 Loko Yaroslavl HC Riga Riga 4:0
10.03.2020 20:30 JHC Dynamo SPb Saint Petersburg Almaz Cherepovets 0:3
10.03.2020 21:00 SKA-1946 Saint Petersburg JHC Spartak Moscow 2:1 Б
11.03.2020 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg JHC Spartak Moscow 1:2 Б
11.03.2020 15:00 Loko Yaroslavl HC Riga Riga 4:2
11.03.2020 15:00 Krasnaya Armiya Moscow JHC Dynamo Msk Moscow 0:3
11.03.2020 20:30 JHC Dynamo SPb Saint Petersburg Almaz Cherepovets 6:1
13.03.2020 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk Tolpar Ufa 4:2
13.03.2020 17:00 Sibirskie Snaipery Novosobirsk Region Irbis Kazan 2:3
13.03.2020 18:00 Belye Medvedi Chelyabinsk Avto Ekaterinburg 1:3 Loss
13.03.2020 19:00 Mamonty Ugry Khanty-Mansiysk Omskie Yastreby Omsk 0:2
14.03.2020 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk Tolpar Ufa 1:2
14.03.2020 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk Avto Ekaterinburg 3:0 Win
14.03.2020 15:00 JHC Spartak Moscow SKA-1946 Saint Petersburg 0:4
14.03.2020 15:00 JHC Dynamo Msk Moscow Krasnaya Armiya Moscow 0:1
14.03.2020 16:00 HC Riga Riga Loko Yaroslavl 1:4
14.03.2020 16:00 Almaz Cherepovets JHC Dynamo SPb Saint Petersburg 3:4 OT
14.03.2020 17:00 Mamonty Ugry Khanty-Mansiysk Omskie Yastreby Omsk 1:2
15.03.2020 15:00 JHC Spartak Moscow SKA-1946 Saint Petersburg 1:4
15.03.2020 15:00 JHC Dynamo Msk Moscow Krasnaya Armiya Moscow 2:3 OT
15.03.2020 16:00 Almaz Cherepovets JHC Dynamo SPb Saint Petersburg 3:4 OT
16.03.2020 17:00 Tolpar Ufa Stalnye Lisy Magnitogorsk 5:1
16.03.2020 18:30 Avto Ekaterinburg Belye Medvedi Chelyabinsk 2:4 Win
Home team: Away team:
Date and time vs Home game / Away game Win / LossAll
09.03.2020 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk — Avto Ekaterinburg G 2:4 Loss
10.03.2020 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk — Avto Ekaterinburg G 2:1 Win
13.03.2020 18:00 Belye Medvedi Chelyabinsk — Avto Ekaterinburg H 1:3 Loss
14.03.2020 14:00 Belye Medvedi Chelyabinsk — Avto Ekaterinburg H 3:0 Win
16.03.2020 18:30 Belye Medvedi Chelyabinsk — Avto Ekaterinburg G 4:2 Win