Archive

Goaltenders

GP
games played,
W
wins,
L
losses,
SOG
SO games,
SA
shots against,
GA
goals against,
SV
saves,
%SV
saves percentage,
GAA
goals against average,
A
assists,
SO
Shutouts,
PIM
penalty minutes,
TOI
time on ice,
%TOI
TOI percentage
# Player GP W L SOG SA GA SV %SV GAA A SO PIM TOI %TOI      
20 Mylnikov Sergei 5 2 2 1 139 12 127 91.4 1.96 0 366:28 99.0      
31 Mustafin Artur 0 - - 0 -      
36 Podskrebalin Nikita 0 - - 0 -      

Defensemen

GP
games played,
G
goals,
A
assists,
P
points,
+/-
plus/minus,
PIM
penalty minutes,
PP
Power play goals,
SH
Shorthanded goals,
GW
Game winning goals,
SO GW
Game winning shootout goals,
S
Shots,
%S
Shooting Percentage,
FO
Faceoffs won,
%FO
Faceoff win percentage,
TOI/G
Time on ice per game,
Sft/G
Average shifts per game,
S/G
Average shots per game
# Player GP G A P +/- PIM PP SH GW SO GW S %S FO %FO TOI/G Sft/G S/G
2 Volkov Yegor 5 0 0 2 3 0.0 - 11:34 16.2 0.6
65 Volobuyev Nikita 1 0 0 -2 2 - - 16:09 24.0 -
0 Kostarev Danil 0 0 0 - - - - -
25 Lavrinenko Leonid 5 1 3 4 3 1 6 16.7 - 20:12 28.2 1.2
32 Skladchikov Nikita 2 0 0 -1 2 1 0.0 - 10:27 16.0 0.5
35 Shepelev Alexander 5 0 0 4 16 0.0 1 0.0 21:51 28.4 3.2
72 Myakishev Dmitry 5 0 0 -1 4 0.0 - 12:41 17.6 0.8
0 Shusharin Sergei 0 0 0 - - - - -
0 Okhotyuk Nikita 0 0 0 - - - - -
0 Voitsekh Artur 0 0 0 - - - - -
75 Yakovenko Alexander 5 0 0 3 4 11 0.0 - 19:41 28.0 2.2
80 Alexeyev Dmitry 4 0 1 1 -2 8 0.0 - 21:20 28.0 2.0
0 Mokrushev Danil 0 0 0 - - - - -
89 Karpukhin Ilya 5 0 0 6 15 0.0 - 22:18 28.8 3.0

Forwards

GP
games played,
G
goals,
A
assists,
P
points,
+/-
plus/minus,
PIM
penalty minutes,
PP
Power play goals,
SH
Shorthanded goals,
GW
Game winning goals,
SO GW
Game winning shootout goals,
S
Shots,
%S
Shooting Percentage,
FO
Faceoffs won,
%FO
Faceoff win percentage,
TOI/G
Time on ice per game,
Sft/G
Average shifts per game,
S/G
Average shots per game
# Player GP G A P +/- PIM PP SH GW SO GW S %S FO %FO TOI/G Sft/G S/G
97 Mogilnikov Yury 2 0 0 -2 6 0.0 - 12:27 18.5 3.0
0 Shiryayev Ivan 0 0 0 - - - - -
0 Gomolyako Alexander 0 0 0 - - - - -
0 Rachinsky Vladislav 0 0 0 - - - - -
87 Popov Platon 4 0 0 -2 2 8 0.0 50 56.0 18:35 23.2 2.0
0 Kobyakov Evgeny 0 0 0 - - - - -
27 Shipin Maxim 2 0 1 1 2 0.0 26 57.7 11:50 18.5 1.0
0 Shadrin Yury 0 0 0 - - - - -
0 Lapshin Ivan 0 0 0 - - - - -
71 Kuliyev Vladislav 5 1 0 1 4 25.0 7 57.1 18:47 25.8 0.8
0 Danilov Evgeny 0 0 0 - - - - -
59 Shafigulin Arkady 3 0 0 6 0.0 42 52.4 14:30 22.0 2.0
68 Sholokhov Marsel 5 0 1 1 -1 2 11 0.0 91 49.5 19:56 25.6 2.2
0 Novichkov Alexei 0 0 0 - - - - -
74 Kravtsov Vitaly 5 2 4 6 4 13 15.4 7 28.6 19:26 26.2 2.6
48 Koshurnikov Kirill 5 0 0 -1 7 0.0 3 66.7 14:43 21.8 1.4
82 Konovalov Mikhail 3 0 0 6 0.0 2 50.0 11:21 16.7 2.0
83 Tertyshny Nikita 5 0 1 1 3 2 6 0.0 3 100.0 18:10 25.2 1.2
98 Podkorytov Alexander 5 3 1 4 4 6 20 15.0 79 51.9 19:05 25.8 4.0
99 Bezrukov Ivan 4 2 1 3 10 2 18 11.1 2 0.0 16:50 23.8 4.5
  • All games
  • Belye Medvedi
Home team: Away team:
Date and time Home Guest Result
11.03.2017 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg Chaika Nizhny Novgorod 3:2
11.03.2017 15:00 Krasnaya Armiya Moscow JHC Dynamo SPb Saint Petersburg 3:6
11.03.2017 15:00 Loko Yaroslavl Almaz Cherepovets 0:1 OT
11.03.2017 15:00 Russkie Vityazi Chekhov JHC Spartak Moscow 5:1
12.03.2017 13:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk Sibirskie Snaipery Novosobirsk Region 4:1
12.03.2017 15:00 Reaktor Nizhnekamsk Avto Ekaterinburg 1:2
12.03.2017 15:00 Irbis Kazan Belye Medvedi Chelyabinsk 4:3 Б Loss
12.03.2017 15:00 Kuznetskie Medvedi Novokuznetsk Sarmaty Orenburg 3:4 Б
12.03.2017 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg Chaika Nizhny Novgorod 2:3 OT
12.03.2017 15:00 Krasnaya Armiya Moscow JHC Dynamo SPb Saint Petersburg 3:2
12.03.2017 15:00 Loko Yaroslavl Almaz Cherepovets 2:4
12.03.2017 15:00 Russkie Vityazi Chekhov JHC Spartak Moscow 4:2
13.03.2017 15:00 Irbis Kazan Belye Medvedi Chelyabinsk 4:1 Loss
13.03.2017 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk Sibirskie Snaipery Novosobirsk Region 3:4 Б
13.03.2017 17:00 Kuznetskie Medvedi Novokuznetsk Sarmaty Orenburg 4:3 OT
13.03.2017 20:00 Reaktor Nizhnekamsk Avto Ekaterinburg 6:1
15.03.2017 20:00 Chaika Nizhny Novgorod SKA-1946 Saint Petersburg 0:2
15.03.2017 20:30 JHC Dynamo SPb Saint Petersburg Krasnaya Armiya Moscow 1:0
15.03.2017 21:00 Almaz Cherepovets Loko Yaroslavl 0:6
15.03.2017 21:30 JHC Spartak Moscow Russkie Vityazi Chekhov 1:0
16.03.2017 17:00 Sibirskie Snaipery Novosobirsk Region Stalnye Lisy Magnitogorsk 3:4
16.03.2017 18:00 Belye Medvedi Chelyabinsk Irbis Kazan 2:1 OT Win
16.03.2017 18:30 Avto Ekaterinburg Reaktor Nizhnekamsk 2:5
16.03.2017 19:00 Sarmaty Orenburg Kuznetskie Medvedi Novokuznetsk 1:5
16.03.2017 19:00 JHC Dynamo SPb Saint Petersburg Krasnaya Armiya Moscow 3:6
16.03.2017 20:00 Chaika Nizhny Novgorod SKA-1946 Saint Petersburg 3:2
16.03.2017 21:00 Almaz Cherepovets Loko Yaroslavl 3:2 OT
16.03.2017 21:30 JHC Spartak Moscow Russkie Vityazi Chekhov 2:3 OT
17.03.2017 17:00 Sibirskie Snaipery Novosobirsk Region Stalnye Lisy Magnitogorsk 5:1
17.03.2017 18:00 Belye Medvedi Chelyabinsk Irbis Kazan 5:3 Win
17.03.2017 18:30 Avto Ekaterinburg Reaktor Nizhnekamsk 3:4 OT
17.03.2017 19:00 Sarmaty Orenburg Kuznetskie Medvedi Novokuznetsk 4:3
19.03.2017 15:00 SKA-1946 Saint Petersburg Chaika Nizhny Novgorod 3:2
19.03.2017 15:00 Krasnaya Armiya Moscow JHC Dynamo SPb Saint Petersburg 6:3
20.03.2017 17:00 Stalnye Lisy Magnitogorsk Sibirskie Snaipery Novosobirsk Region 1:2
20.03.2017 17:00 Kuznetskie Medvedi Novokuznetsk Sarmaty Orenburg 6:1
20.03.2017 19:00 Irbis Kazan Belye Medvedi Chelyabinsk 3:1 Loss
23.03.2017 19:00 Krasnaya Armiya Moscow Russkie Vityazi Chekhov 4:3
23.03.2017 21:00 SKA-1946 Saint Petersburg Almaz Cherepovets 4:6
24.03.2017 19:00 Krasnaya Armiya Moscow Russkie Vityazi Chekhov 2:1 Б
24.03.2017 19:00 Irbis Kazan Kuznetskie Medvedi Novokuznetsk 4:3 Б
24.03.2017 20:00 Reaktor Nizhnekamsk Sibirskie Snaipery Novosobirsk Region 5:2
24.03.2017 21:00 SKA-1946 Saint Petersburg Almaz Cherepovets 5:4 OT
25.03.2017 15:00 Reaktor Nizhnekamsk Sibirskie Snaipery Novosobirsk Region 1:2
25.03.2017 15:00 Irbis Kazan Kuznetskie Medvedi Novokuznetsk 6:1
27.03.2017 21:00 Almaz Cherepovets SKA-1946 Saint Petersburg 2:1
27.03.2017 21:00 Russkie Vityazi Chekhov Krasnaya Armiya Moscow 0:3
28.03.2017 17:00 Sibirskie Snaipery Novosobirsk Region Reaktor Nizhnekamsk 1:3
28.03.2017 17:00 Kuznetskie Medvedi Novokuznetsk Irbis Kazan 4:3
28.03.2017 21:00 Almaz Cherepovets SKA-1946 Saint Petersburg 3:0
29.03.2017 17:00 Sibirskie Snaipery Novosobirsk Region Reaktor Nizhnekamsk 4:3
29.03.2017 17:00 Kuznetskie Medvedi Novokuznetsk Irbis Kazan 3:1
01.04.2017 15:00 Reaktor Nizhnekamsk Sibirskie Snaipery Novosobirsk Region 6:1
01.04.2017 15:00 Irbis Kazan Kuznetskie Medvedi Novokuznetsk 2:4
05.04.2017 19:00 Krasnaya Armiya Moscow Kuznetskie Medvedi Novokuznetsk 5:4
05.04.2017 20:00 Reaktor Nizhnekamsk Almaz Cherepovets 4:3 Б
06.04.2017 19:00 Krasnaya Armiya Moscow Kuznetskie Medvedi Novokuznetsk 5:3
06.04.2017 20:00 Reaktor Nizhnekamsk Almaz Cherepovets 4:1
09.04.2017 15:00 Kuznetskie Medvedi Novokuznetsk Krasnaya Armiya Moscow 2:4
09.04.2017 19:00 Almaz Cherepovets Reaktor Nizhnekamsk 5:2
10.04.2017 21:00 Almaz Cherepovets Reaktor Nizhnekamsk 1:4
17.04.2017 20:00 Reaktor Nizhnekamsk Krasnaya Armiya Moscow 4:7
18.04.2017 20:00 Reaktor Nizhnekamsk Krasnaya Armiya Moscow 1:6
21.04.2017 21:00 Krasnaya Armiya Moscow Reaktor Nizhnekamsk 7:2
22.04.2017 19:00 Krasnaya Armiya Moscow Reaktor Nizhnekamsk 2:1
Home team: Away team:
Date and time vs Home game / Away game Win / LossAll
12.03.2017 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk — Irbis Kazan G 3:4 Б Loss
13.03.2017 15:00 Belye Medvedi Chelyabinsk — Irbis Kazan G 1:4 Loss
16.03.2017 18:00 Belye Medvedi Chelyabinsk — Irbis Kazan H 2:1 OT Win
17.03.2017 18:00 Belye Medvedi Chelyabinsk — Irbis Kazan H 5:3 Win
20.03.2017 19:00 Belye Medvedi Chelyabinsk — Irbis Kazan G 1:3 Loss